Verslo modeliai ir kainos

Mūsų tikslas – užtikrinti, kad elektromobilių įkrovimas būtų visiems prieinamas be didelių papildomų investicijų, tad klientams siūlome prie jų verslo poreikių prisitaikančius bendradarbiavimo modelius bei lanksčias kainas. Būtent šių modelių dėka jau tapome #1 pasirinkimu įvairiems nekilnojamojo turto fondams Baltijos šalyse.

Stotelių pirkimas

Galimybė įsigyti įkrovimo sistemą su dviejų metų garantija. Prireikus, kartu galima įsigyti ir mūsų teikiamas paslaugas, tokias kaip įdiegimas, priežiūra ar mokėjimų administravimas.
Kaina: nuo 2 750 eurų + PVM

Strateginė partnerystė

Strateginiams partneriams nemokamai įrengiame stoteles ir suteikiame jų priežiūros paslaugas. Dalį nuo įkrovimo mokesčio gaunantys lokacijų savininkai savo automobilių stovėjimo aikšteles gali paversti papildomu pajamų šaltiniu.
Kaina: 0 eurų

Stotelių nuoma

Su minimaliomis kliento investicijomis mes ne tik įrengiame ir eksploatuojame įkrovimo stotelių infrastruktūrą, bet ir rūpinamės jos draudimu, priežiūra bei mokėjimais. Šis elektromobilių įkrovimo infrastruktūros modelis veikia kasmėnesinių mokėjimų principu.
Kaina: nuo 70 eurų + PVM

Hibridinė partnerystė

Siekdami prisitaikyti prie bet kokių jūsų verslo poreikių, esame pasirengę aptarti įvairius aukščiau išvardintų verslo modelių derinius. Kaina: derinama individualiai

Susisiekime!